• Robotime oferuje puzzle 3D i modele mechaniczne do samodzielnego złożenia

Robotime udowadnia, że chiński oznacza najwyższej jakości. Ten chiński producent mechanicznych modeli do samodzielnego złożenia oferuje największy wybór puzzli 3D.

Wśród propozycji Robotime znaleźć można również modele bez mechanizmów takie jak domki dla lalek, dinozaury itp.

Puzzle 3D Robotime cieszą się nieustającą popularnością na całym świecie.

Szeroka gama oferowanych modeli sprawia, że nawet najwybredniejszy amator drewnianych zabawek DIY znajdzie tu coś dla siebie.

W szczególności fani dinozaurów mogą liczyć na bogatą ofertę Robotime.

Znaleźć tu można przedpotopowe gady zdalnie sterowane, reagujące na dwięk i światło ale także do zbudowania ze sklejki i modeliny.

Najpopularniejszymi konstrukcjami Robotime wchodzącymi w skład mechanicznej serii ROKR są kulodromy - rollercoastery dla metalowych kulek, które dzięki zmyślnym mechanizmom i grawitacji potrafią przemieszczać kulki po skomplikowanym torze. W skłąd serii Marble Run wchodzą cztery zestawy - Marble Parkour, Marble Explorer, Marble Squad i Marble Climber.

Niemniej popularną serią jest Space Hunting - zestaw modeli, których inspiracją jest podbój kosmosu i urządzenia w tym podboju uczestniczące. Są to więc wszelkiego rodzaju łaziki eksplorujące dla nas obce światy i to zarówno te realne jak i kompletnie wymyślone rodem z filmów science-fiction.

  • Sklep zamknięty

Sklep tymczasowo niedostępny